Dmitro Vovnyanko: "А шабуністам - не позаздриш. Спершу колишній прес-секретар..."

Dmitro Vovnyanko в facebook:

А шабуністам - не позаздриш. Спершу колишній прес-секретар Держдепу по них пройшовся катком, тепер - це. Об этом сообщает kh-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

У США ініціювали перевірку використання грошей американських платників податків громадськими організаціями в Україні... Як зясувалося, одним із субєктів розгляду стала громадська організація Центр протидії корупції в Україні, яку очолює активіст Віталій Шабунін. Організацію підозрюють у нецільовому використанні виділених програмами США грантових коштів, а членів Цент ... ру - у незаконному збагаченні за рахунок грошей американських платників податків, - сказано в повідомленні Fox News.

Що тепер Адвокати Суди Так американським суддям же за консультації шабуністи не платять. Там же таки судитися треба буде! Ще й програти можна...

Що сталося Та дуже просто. Розумієте американські урядові структури - це не добрі феї, які прийшли, грошей дали, відкат забра... коротше, і так - без кінця. Ні.

Американські урядові організації грощі давали не аби Шабунін садибки купуваав, і не аби знакові шабуністи на Ібіцах засмагали - а для цілком конкретних проектів з цілком конкретною кінцевою метою.

І розходування своїх грошей американці дуже ретельно відслідковують. Американці - не збіговисько вомбатів і бізнес-авантюримтів, це нація торгашів і промисловців, яка намбер ван стала тому, що сміливо інвестує і водночас - жорстко контролює на що ті інвестиції розходуються.

Шабуністи були їм корисні коли в шабуністів під дупами земля горіла, коли ж ті стали НЕ боятися витрачатися на садиби і Ібіци - все. Мавр зробив свою роботу. Надходить час інвестувати в інших маврів, які таки наполегливо перетворюватимуть Україну в нормальну країну, в яку Захід не боятиметься інвестувати. В яких як раз зараз земля горить під дупою - бо таки борються.

Борються з першопричиною, а не створюють видовищну імітацію.

Шабуністи, мої співчуття! Шара - фсьо. Казав же вам - навчайтеся шабрити станіни, ремонтувати гідравлічні системи та точити вали і вісі. Навчайтеся приносити користь співгромадянам. Знадобиться!

До речі - ще й зараз не пізно.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя