У Вінниці кандидати в нардепи рекламуються на місцевих таксі

У Вінниці на автівках таксі розміщена політична реклама кандидата у народні депутати України по виборчому округу № 11 Сергія Кудлаєнка (самовисування). Подібне раніше помічалось й за Людмилою Ваколюк. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на ОПОРУ. Об этом сообщает abrupt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Агітацію з ознаками порушення спостерігач "ОПОРИ" зафіксував вчора на автомобілі таксі. Плакат із написом «Голосуй за тих, кого знаєш! Виборчий округ № 11. Сергій Кудлаєнко» розміщений на задньому склі авто.

Однак розміщення політичної агітації на громадському транспорті, в тому числі і таксі, заборонено Законом України «Про вибори народних депутатів України».

Подібна політична реклама помічалась і в кандидатки в народні депутати України Людмили Ваколюк. Вона розміщувала свю рекламу на місцевих таксі.

reklama kandydki v narodni deputaty lyudmyly vakolyuk

Відповідно до частини 9 статті 74 закону «Про вибори народних депутатів», розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, в тому числі і таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється.

Згідно зі статтею 212-14 КупАП, порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях громадянином, карають штрафом від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи матеріалів політичної реклами підприємствами, тобто розповсюджувачами реклами, тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: В «день тиші» у Вінниці йде прихована агітація кандидатів в президенти.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Фото: opora.vn.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/vibori/item/31000-u-vinnytsi-kandydaty-v-nardepy-rekla”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя