Вихідними нас чекає чудова літня погода – синоптикиня

Прогноз погоди Об этом сообщает rayonka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Все закидайте трохи далі, усі прання, прасування, прибирання, фарширування перців, консервування помідорів, припасований до вас диван з серіалом, навіть перегони за остаточними знижками – і на природу!

Будь-яку. Чи в найближчий парк, чи якомога далі від людей, чи просто у свій двір. Адже вихідними нас чекає чудова літня погода.

10 серпня антициклон зумовить майже скрізь сонце та комфортну температуру повітря, +24+29 градусів. Хіба що на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Луганщині – локальні грозові дощі. На Сході може бути рвучкий вітер.

11 серпня температура повітря трохи підвищиться, +26+32 градуси. У неділю у більшості областей також переважатиме сонячна погода.

Проте тримаємо фасон – ні дня без дощу! У західних та північних областях є ймовірність короткочасних дощів та гроз. Але все ж сонця буде більше.

У Києві 10 серпня – сухо, сонячно, +25 градусів. Майже ідеальна погода. 11 серпня у столиці вдень є ймовірність короткочасного дощу з грозою, +27 градусів.

Тому вже готуйте сачки для метеликів, солом’яні капелюхи, захисний крем для носа і для комарів, великі кульки, щоб поприбирати після себе і після рохкаючих незнайомців у лісі, і валер’янку, щоб усіх у суботу спокійно позбирати в машину. Хороших вихідних!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Наталка ДІДЕНКО, синоптикиняДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1565355207-vihidnimi-nas-chekae-chudova-litnya-pogoda-sinoptikinya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя