Карпюк розповів, як його і Клиха катували російські тюремники. ВІДЕО

Микола КарпюкМикола Карпюк Об этом сообщает utronews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Звільнений з Росії український політв’язень Микола Карпюк розповів, як його і ще одного ув’язненого Станіслава Клиха катували в російській в’язниці.

В ефірі телеканалу ATR Карпюк сказав, що його катували за допомогою струму, а також не давали спати.

"Як тільки стемніє, виводять в коридор, наручники, руки за спину, надягають на голову целофановий кульок, скотчем перемотують, вата, щоб знизу нічого не бачив, і виводять. Хвилин 10−15 ми їдемо, заводять в якесь приміщення, піднімають на 4 поверх, клема до пальця правої ноги, клема до пальця правої руки або до інших частин тіла, і починає йти струм крізь тіло. Різними періодами, ривками, протягом певного часу. Неприємне таке відчуття. і це те, що зі мною робили. Потім привозять туди, в ІТТ, кімната для допитів — клітина металева метр на метр, там стілець. І вночі, протягом доби не дають спати. Тільки починаєш закривати очі, вони через кожні дві години змінюються ці ось менти, і відразу "Не спать! Не спать!" – не дають спати", – сказав Карпюк.

За його словами, після чотирьох ночей тортур він знепритомнів.

Українець зазначив, що крім тортур тюремники в РФ також застосовували психотропні речовини.

"Що застосовували тортури – це одне. Крім того, вони застосовували психотропні засоби", – заявив він.

Водночас він додав, що до Клиха застосовували більш жорсткі тортури.

"Мені ще пощастило, до мене вони поставилися трошки по-іншому. А те, що відбувалося зі Станіславом Клихом, його потім привозили, садили в клітку, заводили в камеру, прив’язували за спину браслетами до ліжка, ставили на коліна, і всю ніч не давали спати, кричали "На коліна!", "Не вставати!", "Не рухатися!" – розповів Карпюк.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1568126025-bili-strumom-i-ne-davali-spati-karpyuk-rozpoviv-yak-yogo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя