В Делятинській ОТГ взялись відновлювати кептарі та гуцульські вишиванки

news-image: В Делятинській ОТГ взялись відновлювати кептарі та гуцульські вишиванки
Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з Amigo Production підготували чергову відеороботу про реалізацію громадами Івано-Франківщини проєктів із розвитку історико-культурної спадщини.

Цього разу в агенції оприлюднили промовідео про втілення ініціативи з відновлення кептарів та вишиванок Делятинською ОТГ. Об этом сообщает abnormal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, що Делятинська об’єднана територіальна громада виграла проєкт на конкурсі ініціатив карпатських громад з відновлення кептарів та вишиванок місцевого типу. На його реалізацію в обласній раді виділили 250 тисяч гривень та ще 65 тис. грн — залучено з бюджету ОТГ. Проєкт написано спільно з фахівцями Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, а задля його реалізації керівництво громади уклало угоду з «Єврорегіон Карпати-Україна»

За результатами проєкту у громаді планують виготовити вісім кептарів та вишити 20 сорочок для колективів Народного дому. Як пояснюють у громаді, його основна мета – розвиток історико-культурного туризму в ОТГ.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/v-delyatynskiy-otg-vzyalys-vidnovlyuvaty-keptari-ta-guculski-vyshyvanky.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя