Сідає за стіл до шахраїв: Зеленського застерегли від "небезпечної гри" проти Путіна

Домовляючись з Путіним, Зеленський сідає за стіл до шахраїв, – журналіст

Німецький журналіст Борис Райтшустер застеріг Президента України Володимира Зеленського від небезпечної гри проти російського лідера Володимира Путіна. Мовляв, Зеленський сідає за один стіл з шахраями та гравцями у наперстки. Об этом сообщает uezd.in.ua со ссылкой на СМИ.

Своїми спробами домовитися з Путіним Володимир Зеленський ходить по дуже тонкому льоду, наголосив журналіст у коментарі телеканалу ATR.

До слова: Коли Донбас отримає особливий статус: пояснення Разумкова

Якщо Зеленський справді зможе переграти Путіна, то це дуже добре. Але я добре знаю Путіна – це ФСБшна школа. Я дуже боюся, що він все ж таки може виявитися хитрішим. Це дуже небезпечна гра,
– заявив Райтшустер.

Втім, зазначив він, український президент справді може виграти у цій грі, якщо виявиться хитрішим від російської сторони. Цього він і побажав Володимиру Зеленському.

"Але знаючи, як працює Кремль, я все ж таки боюся, що Путін може виявитися сильнішим", – резюмував журналіст.

Про яку гру говорить журналіст?Мовиться про спробу домовитися з Росією та закінчити війну на Донбасі за допомогою реалізації так званої "формули Штайнмаєра". Багато противників цієї формули стверджують, що вона навпаки може зіграти на руку агресору.


Джерело статті: “http://24tv.ua/sidaye_za_stil_do_shahrayiv_zelenskogo_zasteregli_vid_nebezpechnoyi_gri_proti_putina_n1215592”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя