Афера з майном Нацгвардії: за Мармиша внесли заставу у 40 млн грн

За колишнього заступника директора ТОВ “Укрбуд Девелопмент” В’ячеслава Мармиша внесли заставу у розмірі 40 млн₴ Про це журналісту УНН повідомила керівник відділу комунікацій у Вищому антикорупційному суді Олеся Чемерис.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


“Так, застава за нього внесена”, — сказала Чемерис відповідаючи на питання чи 12 лютого за Мармиша внесли 40 млн грн застави.


Нагадаємо, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду збільшила розмір застави для колишнього заступника директора ТОВ “Укрбуд Девелопмент” В’ячеслава Мармиша до 40 млн₴


Як повідомлялося, В’ячеславу Мармишу повідомлено про підозру у пособництві в заволодінні майном Національної гвардії на суму 81,64 млн₴


За даними САП, у травні 2019 року про підозру у заволодінні майном ГУ Нацгвардії на суму 81,64 млн грн повідомлено екскомандувачу Нацгвардії, гендиректору компанії-забудовниці та оцінювачу. У липні — виконавчому директору компанії-забудовниці, у жовтні — народному депутату VІІІ скликання Максиму Микитасю, якого слідство вважає організатором корупційної схеми.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/02/13/afera-z-mainom-natshvardii-za-marmysha-vnesly-zastavu-u-40-mln-hrn/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя