Кличко: Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 28 осіб

Кличко: Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 28 осіб

«Друзі! Сьогодні вдень ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 4 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Тобто кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 28 осіб», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав мер Києва Віталій Кличко.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

«Серед нових 4 випадків — 17-річна дівчина, яка повернулася з навчання в Лондоні, 53-річна жінка, яка контактувала із хворим в Київській області. Жінка віком 28 років — повернулася з Австрії. Та 21-річний юнак, який контактував з хворим родичем.

Двоє пацієнтів перебувають в Олександрівській лікарні. А двоє — на самоізоляції лікуються вдома під контролем лікарів.

Сьогодні, коли в Україну спецрейсами з-за кордону повертаються десятки тисяч українців, — ми отримуємо загрозу можливого швидкого розповсюдження інфекції. Я звертаюся до МВС посилити контроль за дотриманням киянами суворих обмежувальних заходів, особливо тими, які прибувають в країну. А також — виконання підприємствами та установами заходів щодо організації дистанційної роботи співробітників.
Ми повинні максимально обмежити кількість соціальних контактів!», — завершив Кличко.

«Вечірні Вісті»


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1584976589-klichko-kilkist-kiyan-shcho-zahvorili-na-covid-19-zrosla-v-stolitsi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя