Пенсіонерам роздадуть по 1000 гривень на період карантину: Кабмін виділив 20 млрд

В Україні на індексацію пенсій і виплати по 1000 гривень на період карантину Кабінет міністрів запропонував виділити додаткові 19,681 млрд₴

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це зазначено в документі секвестру бюджету, який Кабмін надав керівництву Ради і парламентських фракцій.

Тоді як ПФУ заявив про необхідність змін до держбюджету для виплати пенсіонерам по 1 тис. гривень, Кабінет Міністрів попередньо пропонує Верховній Раді збільшити дотацію Пенсійному фонду з держбюджету на 19,681 млрд гривень до 192,3 млрд гривень.

Пенсії проіндексують

Пенсії проіндексують

У січні поточного року Кабінет Міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2020 рік з доходами в 448,6 млрд гривень і дотацією з державного бюджету в 172,6 млрд гривень.

Даним документом пропонується збільшити витрати на ПФ з 172,6 млрд грн до 192,26 млрд₴

Раніше міністр соцполітики Марина Лазебна заявила, що в Україні у травні проведуть індексацію пенсій, а також встановлять доплату для окремих категорій пенсіонерів.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Кабмін запропонував Верховній Раді внести зміни до Держбюджету-2020 року, які передбачають збільшення дефіциту бюджету вчетверо, скорочення фінансування розвитку освіти і регіонів.


  • Раніше в Офісі президента повідомляли, що уряд планує зменшити державні витрати на 50 млрд гривень, зокрема щодо деяких культурних програм зниження складе 70-100%.


  • Також із метою економії бюджетних коштів можуть зменшити витрати на субсидії на 8 млрд гривень. При цьому раніше офіційно зазначалося, що вони виплачуватимуться в повному обсязі.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/pensioneram-rozdadut-po-1000-griven-na-period-karantinu-kabmin-vidiliv-20-mlrd.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя